behobchod.cz

BAAGL ERGO BACKPACK Školní aktovka, mix, velikost UNI

Neodolatelný produkt BAAGL ERGO BACKPACK Školní aktovka, mix, pocházející od značky BAAGL pohodlně získáte tady teď za mimořádně nízkou cenu. Teď v akci 1 599 Kč. EAN: 8595054287412
BAAGL ERGO BACKPACK Školní aktovka
Ověřit dostupnost »
Značka: BAAGL
1 599 2 499 Kč Sleva -36%
Popis produktu

Školní aktovka Baagl ERGO BACKPACK je vhodná pro děti od 1. třídy ZŠ. Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy vzhledem k výšce dítěte. Má ergonomicky tvarovaná záda a plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě. Kvalitní magnetické zapínání Fidlock zajistí jednoduché a rychlé otevření a uzavření aktovky. Postačí pouhé otočení přezky a uzavření aktovky probíhá díky magnetickému systému automaticky, bez nutnosti manuálního zapínání. Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti. Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
Zlevněný produkt BAAGL ERGO BACKPACK Školní aktovka, máte možnost nakoupit také tu na webu v oblíbené kategorii batohy! Nyní si můžete vybrat kvalitní kusy z naší rubriky za extra cenu! Tato vyjímečná značka BAAGL má vysoce kvalitní zboží ! A to je teprve začátek.