behobchod.cz

Fox MAINFRAME MIPS Helma na kolo, bílá, velikost (59 – 63)

Výjimečný kus Fox MAINFRAME MIPS Helma na kolo, bílá, velikost (59 - od značky s dlouholetou historií Fox máte možnost sehnat tady teď právě za parádní cenu. Momentálně k dispozici za 2 129 Kč. EAN: 191972592102
Fox MAINFRAME MIPS Helma na kolo
Ověřit dostupnost »
Značka: Fox
2 129 2 499 Kč Sleva -14%
Popis produktu

Nová trailová přilba MAINFRAME MIPS od značky Fox v moderním nízkoprofilovém tvaru se systémem MIPS. Technologie MIPS (plovoucí podšívka) redukuje přímé i nepřímé síly při nárazech. Zadní nastavování velikosti plastovým kolečkem, větrací otvory jsou doplněny strukturovaným kanálkovitým profilem vnitřní vložky pro optimální přívod vzduchu. Odnímatelná a omyvatelná podšívka. Tvar přilby byl navržen pro ještě lepší ochranu spánků a týlní části. Velikost S (51 – 55 cm), M (55 – 59 cm), L (59 – 63 cm)
Unikátní a oblíbený produkt Fox MAINFRAME MIPS Helma na kolo, bílá, velikost (59 seženete rovněž tady a teď na našem webu umístěný v rubrice cyklistika. Získejte akční produkty z této populární kategorie jednoduše online! V očích zákazníků populární značka Fox může nabídnout velmi kvalitní produkty. se zárukou! Udělejte radost sami sobě!