behobchod.cz

LAMAX SPHERE2 MINI Mini bezdrátový reproduktor, černá, velikost os

Super výrobek LAMAX SPHERE2 MINI Mini bezdrátový reproduktor, černá, velikost od známé společnosti LAMAX jde sehnat právě nyní na našich stránkách za extra cenu! Produkt koupíte teď u nás za 399 Kč. EAN: 8594175356359
LAMAX SPHERE2 MINI Mini bezdrátový reproduktor
Ověřit dostupnost »
Značka: LAMAX
399 449 Kč Sleva -11%
Popis produktu

Bezdrátový reproduktor Lamax SPHERE2 MINI je velmi malý, kompaktní, ale jistě vás překvapí kvalitním zvukem a hlasitostí. Snadno ho propojíte skrz technologii bluetooth 5.1 s telefonem či notebookem až na vzdálenost 10 metrů.

I přes svou miniaturní velikost má spoustu užitečných funkcí. Kromě bluetooth umožňuje přehrávání hudby i z vložené Micro SD karty. Díky integrovanému mikrofonu ho lze využít i jako handsfree zařízení. K dokonalému audio požitku přispívá technologie BeatBass®.

Kvalitní baterie vám umožní nepřetržitý poslech hudby po dobu až 15 hodin na jedno nabití. Velmi oblíbený produkt LAMAX SPHERE2 MINI Mini bezdrátový reproduktor, černá, velikost os máte možnost sehnat již dnes tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci reproduktory. Máme pro vás parádní výrobky z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu. Známý dodavatel LAMAX dlouhodobě dodává prvotřídní sortiment . Udělejte radost sami sobě! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od výrobce LAMAX. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.