behobchod.cz

Levi's STANDARD HOODIE Dámská mikina, červená, velikost M

Tento exkluzivní produkt Levi's STANDARD HOODIE Dámská od dodavatele kvalitních produktů Levi's můžete dostat momentálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Na našich stránkách za 1 699 Kč. EAN: 5400970450051
Levi's STANDARD HOODIE Dámská mikina
Ověřit dostupnost »
Značka: Levi's
1 699 1 990 Kč Sleva -14%
Popis produktu

Značka Levi's je moderní ikona dnešní doby, a proto i ty bys měla mít alespoň jeden kousek této nadpozemsky luxusní značky doma. A tak sáhni po této dámské mikině Levi's STANDARD HOODIE a ukaž co je v tobě za kočku. Tuhle mikču přes hlavu si zamiluješ, protože je vyrobená z příjemného bavlněného materiálu, který tě zahřeje a je příjemně měkký, takže se budeš cítit jako v nebi. Volnější střih ti umožní, že ji snadno využiješ i při celodenním lenošení doma. Zamiluj se do tohoto kousku stejně jako my.
Tento kvalitní kus lze zakoupit ještě na webu v kategorii mikiny. Vyberte si podobné zboží z této známé rubriky za super cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od výrobce Levi's. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.