The North Face HALF DOME PULLOVER NEW TAUPE Pánská fleecová mikina, tmavě modrá, velikost L

Žádaný kousek The North Face HALF DOME PULLOVER od značky The North Face máte možnost koupit právě zde za příznivou cenu! Ceny již od 1 990 Kč. EAN: 192824715953
The North Face HALF DOME PULLOVER NEW TAUPE Pánská fleecová mikina

Popis produktu

Flísová mikina The North Face HALF DOME PULLOVER NEW TAUPE patří mezi nejoblíbenější mikiny a neobejde se bez ní žádný objevitel, který si zrovna chce na chvíli odpočinout. Vyrobili jsme ji z bavlny BCI, která pomáhá v celosvětovém měřítku zlepšit podmínky pěstitelů bavlny, životní prostředí, ve kterém bavlna roste, i budoucnost tohoto odvětví tím, že zavádí bavlnu Better Cotton jako udržitelnou běžnou komoditu.
Tento zlevněný produkt The North Face HALF DOME PULLOVER NEW TAUPE Pánská fleecová mikina, tmavě modrá, velikost L je k získání také na stránkách ve známé sekci mikiny. Vyberte si jiné výrobky z této kategorie na pár kliknutí. To není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce The North Face. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce The North Face má špičkový sortiment za dobré ceny! Však to vidíte sami!