behobchod.cz

The North Face M RECYCLED MCMURDO Pánská péřová bunda, khaki, velikost S

Tento kvalitní a levný kus The North Face M RECYCLED MCMURDO od našeho předního výrobce The North Face jednoduše můžete získat aktuálně se slevou. V současnosti za 11 990 Kč. EAN: 195439101500
The North Face M RECYCLED MCMURDO Pánská péřová bunda
Popis produktu

Propracovaná, hřejivá péřová bunda The North Face M RECYCLED MCMURDO v prodloužené délce, která je díky technologii DryVent™ nepromokavá. Bunda nabízí spoustu funkčních a prostorných kapes. Přední kapsy mají dva vstupy, kapsa na rukávu ochrannou klopu. Odnímatelná kožešina na odstranitelné kapuci, stahování spodního lemu bundy.
Designový kousek The North Face M RECYCLED MCMURDO Pánská péřová bunda, khaki, velikost S máte možnost pořídit aktuálně na našem webu v populární kategorii bundy! Nyní koupíte vyjímečné produkty z této známé rubriky za internetové ceny! Tento vyjímečný výrobce The North Face má k dispozici skvělé zboží za super ceny! A to ještě není vše! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele The North Face. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.